Kdo jsme

  • Jsme malá rodinná firma s 20 letou tradicí podnikající v oblasti kosmetické a chemické výroby.
  • Naší specializací je výroba čisticích prostředků určených pro očistu extrémně znečištěné pokožky.
  • Dále zakázkově vyrábíme speciální čisticí prostředky pro očistu různých druhů povrchů.
  • Kooperujeme s mnoha společnostmi v ČR a tudíž jsme schopni zajistit vývoj a výrobu produktů mimo náš výrobní program.
  • Disponujeme technologiemi na plnění a uzavírání laminátových tub / karusel /, plničkami pro různé objemy a různé viskozity, míchacím zařízením pro kapaliny a gelové produkty s možností variabilního použití na míchání látek v IBC kontejnerech.
  • Velkoobchodní i maloobchodní prodej našich produktů.

Výroba Produktů

Naše firma při výrobě a vývoji klade nejvyšší důraz na to, aby naše produkty byly v souladu s legislativními podmínkami a nařízeními , které vycházejí ze zákona o kosmetických prostředcích, kam spadají všechny čisticí prostředky , které jsou určeny pro přímou očistu, ochranu a regeneraci pokožky. Proto všechny mycí prostředky prošly Zhodnocením bezpečnosti kosmetického prostředku u SZU Praha, který vydal ke každému produktu finální správu povolující distribuci a prodej a zhodnotil výrobky , jako bezpečné pro jejich účel použití a lidské zdraví.

Při výrobě je použito speciální homogenizační míchadlo, které zaručuje dokonalé rozmísení mikrogranulí v celkovém objemu jakéhokoliv balení.

I ekologie je pro nás důležitým tématem. Proto jsou při výrobě kombinovány látky, které min. poškozují životní prostředí, jsou šetrné k živým kulturám v čističkách odpadních vod i ke spotřebě životodárné tekutiny.

Víte, že použitím mycích gelů spotřebujete až 3x méně vody, než mytím klasickými pastami. To je způsobeno tím, že gel se aplikuje přímo na znečištěnou pokožku, ten rozetřete po celém povrchu rukou a mnutím rozpouštíte nečistoty. Až jsou nečistoty, rozpuštěny, teprve potom pouštíte vodu a oplachujete pokožku od již rozpuštěných nečistot. U klasických past naberete mycí prostředek na špičky prstů, ihned přidáte vodu a začnete s očistou. Po celou tuto dobu voda bez užitku odtéká do kanalizačního řádu. Není v tom tedy žádný trik, pouze jiný způsob aplikace a mytí. I spotřeba gelu je několikanásobně nižší, nežli spotřeba mycích past. To má pozitivní vliv na ekonomiku mytí, na šetrnost k pokožce i na odpadní systémy.

Vřele doporučujeme pro Vaše ruce naše mycí gely, které si zcela jistě zamilujete.